19 lipca, 2018

prof. Tomasz Wielkoszyński

Zapisz się na newsletter, a otrzymasz bezpłatnie opracowanie pod red.  prof. T. Wielkoszyńskiego:

“Jak rozpoznać boreliozę?

– czyli cała prawda o profilaktyce i diagnostyce boreliozy” 

Pobierz  bezpłatny magazyn 

Centrum Medycznego Wielkoszyński:

“Szkiełko i oko”

Witam Cię na stronie Centrum Medycznego Wielkoszyński

Nazywam się Tomasz Wielkoszyński. Na co dzień jestem przede wszystkim lekarzem – specjalistą diagnostyki laboratoryjnej. Od 2008 roku specjalizuję się w badaniach wykrywających boreliozę oraz inne choroby przenoszone przez kleszcze. Uczestniczyłem w wielu krajowych oraz międzynarodowych projektach badawczych dotyczących badań nad boreliozą.

Centrum Medyczne Wielkoszyński, które stworzyłem – to miejsce mające służyć pacjentom – prowadzić ich od niepokoju i niepewności związanej z cierpieniem oraz brakiem diagnozy do siły, którą daje prawidłowa diagnoza i świadomość, że można uzyskać poprawę stanu zdrowia.

Z wykształcenia jestem lekarzem – doktorem habilitowanym nauk medycznych, a także profesorem nadzwyczajnym Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Prowadzę zajęcia z immunologii, bakteriologii i wirusologii oraz chorób zakaźnych ze studentami. Od kilkunastu lat kieruję również Laboratorium Analityczno-Bakteriologicznym Zakładu Pulmonologii znajdującym się w Tarnowskich Górach

W swojej pracy kieruję się twardymi, niepodważalnymi faktami, stawiam trudne, niewygodne pytania i nie boję się innowacyjnych oraz nieszablonowych rozwiązań. Krętek boreliozy wymaga takiego podejścia, bo to niesłychanie inteligentna, maskująca się w organizmie bakteria. Trzeba wiedzieć, gdzie i jak jej szukać!

 

W Centrum Medycznym Wielkoszyński jesteśmy partnerem pacjenta, bo to pacjent jest najlepszym ekspertem od swoich dolegliwości.

Gdy podejrzewasz u siebie jedną z chorób przenoszonych przez kleszcze, możemy zaoferować Ci badania oraz konsultacje diagnostyczne, które skutecznie pomogą w postawieniu prawidłowej diagnozy.

– z życzeniami zdrowia
Tomasz Wielkoszyński