19 lipca, 2018

prof. Tomasz Wielkoszyński

Wielka promocja na diagnostykę COVID-19 do wyczerpania zapasów

Do wyczerpania obecnej partii odczynników (dla około 100 osób) przygotowaliśmy ofertę specjalną:

  • Przeciwciała SARS-CoV-2 IgG – 75zł (standardowa cena: 150zł)

➡ ⚠   Dzięki badaniu w klasie IgG można zidentyfikować osoby, które przebyły zakażenie wirusem SARS-CoV-2 bezobjawowo lub skąpoobjawowo
i mogą nie wiedzieć, że posiadają już przeciwciała, stanowiące naturalną ochronę przed ewentualnym ponownym zakażeniem

! Wykonałeś u nas badania w standardowej cenie? Również dla Ciebie przygotowaliśmy ofertę specjalną.

Zadzwoń do nas: +48 506 112 819, +48 730 300 665. !

Liczba badań w promocyjnej cenie ograniczona!

Bezpłatny magazyn CM Wielkoszyński

Szkiełko i Oko – Wydanie specjalne:

“Diagnostyka COVID-19 – pytania i odpowiedzi”

Zapisz się na newsletter, a otrzymasz bezpłatnie opracowanie pod red.  prof. T. Wielkoszyńskiego:

“Jak rozpoznać boreliozę?

– czyli cała prawda o profilaktyce i diagnostyce boreliozy” 

Witam Cię na stronie Centrum Medycznego Wielkoszyński

Nazywam się Tomasz Wielkoszyński. Na co dzień jestem przede wszystkim lekarzem – specjalistą diagnostyki laboratoryjnej. Od 2008 roku specjalizuję się w badaniach wykrywających boreliozę oraz inne choroby przenoszone przez kleszcze. Uczestniczyłem w wielu krajowych oraz międzynarodowych projektach badawczych dotyczących badań nad boreliozą.

Centrum Medyczne Wielkoszyński, które stworzyłem – to miejsce mające służyć pacjentom – prowadzić ich od niepokoju i niepewności związanej z cierpieniem oraz brakiem diagnozy do siły, którą daje prawidłowa diagnoza i świadomość, że można uzyskać poprawę stanu zdrowia.

Z wykształcenia jestem lekarzem – doktorem habilitowanym nauk medycznych, a także profesorem nadzwyczajnym Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej. Prowadzę zajęcia z immunologii, bakteriologii i wirusologii oraz chorób zakaźnych ze studentami. Od kilkunastu lat kieruję również Laboratorium Analityczno-Bakteriologicznym Zakładu Pulmonologii znajdującym się w Tarnowskich Górach

W swojej pracy kieruję się twardymi, niepodważalnymi faktami, stawiam trudne, niewygodne pytania i nie boję się innowacyjnych oraz nieszablonowych rozwiązań. Krętek boreliozy wymaga takiego podejścia, bo to niesłychanie inteligentna, maskująca się w organizmie bakteria. Trzeba wiedzieć, gdzie i jak jej szukać!

 

W Centrum Medycznym Wielkoszyński jesteśmy partnerem pacjenta, bo to pacjent jest najlepszym ekspertem od swoich dolegliwości.

Gdy podejrzewasz u siebie jedną z chorób przenoszonych przez kleszcze, możemy zaoferować Ci badania oraz konsultacje diagnostyczne, które skutecznie pomogą w postawieniu prawidłowej diagnozy.

– z życzeniami zdrowia
Tomasz Wielkoszyński